REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO ANETTE STUDIO MODYI. INFORMACJE O PRZEDSIĘBIORCY


Sklep internetowydziałający pod adresem www.anettestudiomody.pl, prowadzony jest przez:
Anette Studio Mody Adam Przybysz
ul. Żeromskiego 1
05-120 Legionowo
REGON: 140078887
NIP: 536 138 24 39

 

II. POSTANOWIENIA OGÓLNE


W celu skutecznego złożenia zamówienia niezbędny jest komputer z procesorem min. 200MHz, 64MB RAM, kartą graficzną obsługującą rozdzielczość 800×600 i 256 kolorów oraz przeglądarka stron internetowych (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome), a także klawiatura lub inne urządzenia wskazujące, umożliwiające poprawne wypełnienie formularzy elektronicznych.
Informacje znajdujące się na stronach sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny oraz opisy produktów są jedynie informacją handlową. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu.
Zamówienia składane i przyjmowane są w języku polskim.
Ceny produktów widoczne na stronach sklepu www.anettestudiomody.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT), wyrażone są w złotych polskich i nie zawierają kosztów przesyłki, które podane są oddzielnie w opisie każdego przedmiotu.
Cena podana przy każdym towarze jest obowiązująca do czasu wyczerpania zapasów magazynowych.
Sprzedający zastrzega sobie prawo zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie (nie dotyczy to złożonych zamówień), wprowadzenia nowych towarów do oferty sklepu, przeprowadzenia i odwołania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzenia w nich zmian.
W przypadku sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży, na które przeznaczona jest ograniczona liczba towaru, realizacja zamówienia następować będzie według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania zapasów objętych tą formą sprzedaży.
W przypadku potrzeby wystawienia faktury VAT w formularzu zamówienia należy podać dokładne dane konieczne do poprawnego wystawienia faktury VAT.
Towar opłacony Bonami podarunkowymi nie podlega zwrotom, a jedynie wymianie.

 

III. WARUNKI ZAMÓWIENIA


Zamówienia w sklepie internetowym anettestudiomody.pl można składać wypełniając formularze zamówienia dostępne na stronach sklepu anettestudiomody.pl
W celu dokonania zakupu konieczna jest rejestracja poprzez podanie danych teleadresowych niezbędnych do realizacji zamówienia (imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mail, login oraz hasło).
Kupujący zobowiązany jest do podania prawidłowych oraz pełnych danych osobowych.
Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularzy zamówień znajdujących się na stronie internetowej sklepu anettestudiomody.pl oraz zaksięgowanie wpłaty na koncie bankowym sklepu.
Sprzedający zastrzega sobie prawo do odrzucenia zamówienia w przypadku:
- błędnego/częściowego wypełnienia formularza zamówienia oraz braku potwierdzenia zamówienia
- w czasie 2 dni roboczych nie zostanie zakatalogowany przelew w należytej wysokości
- wysłana przesyłka nie zostanie odebrana
Klient może wprowadzić zmiany do złożonego zamówienia drogą mailową, pisząc na adres: sklep@anettestudiomody.pl jedynie do momentu wpłaty podanej w zamówieniu kwoty pieniędzy.

 

PRZELEWY:

Przelew na konto bankowe sklepu anettestudiomody.pl – przelewając pieniądze bezpośrednio na nr konta: 28 1500 1070 1010 7024 2627 0000
W tytule przelewu należy podać numer zamówienia
Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU. W serwisie PayU można dokonać transakcji następującymi kartami płatniczymi: VISA, MasterCard. Wszystkie dane przesyłane są w bezpiecznym i szyfrowanym połączeniu (SSL 128 bitów).

 

IV. ODSTĄPIENIE OD UMOWY


Klient ma prawo zwrócić towar zakupiony w sklepie sugarfree.pl do 14 dni od otrzymania przesyłki na zasadach opisanych w ustawie z 2 III 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. nr 22, poz. 271 z późn. zm.).
W celu skutecznego odstąpienia od umowy Kupujący obowiązany jest do wypełnienia formularza odstąpienia od umowy – w tym wskazać numer rachunku bankowego, na który mają być zwrócone pieniądze - oraz przesłać go na adres sklepu Sprzedawcy wraz z oryginałem paragonu fiskalnego oraz zwracanym towarem w terminie 14 dni od daty odebrania przesyłki.
Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem lub usługą “e-przesyłka”. Przesyłka powinna być wysłana jako paczka za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kurierem.
Zamówienia opłacone bonem podarunkowym nie podlegają zwrotowi, a jedynie wymianie w trakcie ważności bonu.
Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania (w tym ubrudzeń po pudrze), musi być pozbawiony zapachu oraz powinien zostać odesłany wraz z oryginalnie przymocowaną kartonikową metką, a także wypełnionym formularzem zwrotu. Towar nie musi być odesłany w oryginalnym opakowaniu.
Zwrot należności odbywa się przelewem na konto bankowe podane na formularzu zwrotu. Zwroty wykonywane są w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki.
Niedostosowanie się do powyższych zaleceń będzie podstawą nieuwzględnienia zwrotu towaru.
Ubrania, których zwrot/reklamacja nie zostanie uznana (odesłane po wymaganym terminie, bez metek, czy noszące ślady zawinionego przez konsumenta zabrudzenia, czy uszkodzenia), będą odesłane do Kupującego.
Koszt zwrotu towaru ponosi Kupujący.

>>POBIERZ FORMULARZ<<


V. REKLAMACJE


1. W przypadku stwierdzenia niezgodności towaru z umową należy go odesłać na adres: 
Anette Studio Mody 
ul. Ogrodowa 1 H 
05-119 Michałów Reginów
2. Do odsyłanego towaru należy dołączyć oryginalny paragon fiskalny stanowiącego podstawę dokonania reklamacji, szczegółowy opis powodu reklamacji (formularz reklamacyjny znajduje sie w zakładce "Kontakt") oraz dane do kontaktu (adres e -mail lub TELEFON). 
3. Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem lub usługą “e-przesyłka”. Przesyłka powinna być wysłana jako paczka za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera.
4. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe (np. z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.
5. Zwroty kosztów transakcji realizowane są przelewem bankowym.
6. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni.
7. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z różnicy w ustawieniu parametrów monitora Klienta, w szczególności różnicy w barwach i odcieniach, nie stanowią podstawy do reklamacji.
8. Sklep nie odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową, gdy kupujący o tej niezgodności wiedział lub, oceniając rozsądnie, powinien był wiedzieć.
9. Reklamacji nie podlegają:
- naturalne zużywanie się produktu
- uszkodzenia mechaniczne
- wady jawne widoczne w momencie otrzymania paczki, a nie zgłoszone natychmiast po ich stwierdzeniu
- odbarwienia
- przemoczenia
- wszelkie zdobienia, takie jak cekiny, dżety, koraliki, aplikacje na tkaninie
10. Koszt odesłania reklamowanego towaru ponosi Kupujący.

 

VI. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH


Składając zamówienie Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych firmy Anette Studio Mody Adam Przybysz z siedzibą w Legionowie przy ul. Żeromskiego 1
Dane osobowe wykorzystywane są wyłącznie do realizacji zamówień oraz pod warunkiem wyrażenia zgody przez Klienta – w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez sklep www.anettestudiomody.pl i nie będą udostępniane innym podmiotom.
Klient ma prawo wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych.
Powierzone dane osobowe są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących w Rzeczpospolitej Polskiej przepisach prawa, takich jak:
Ustawie z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz.926, z późn. zm.)
Ustawie z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z poźn. zm.)
Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29.04.2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz.1024)